Сайт як інструмент

З чого починається спілкування з клієнтом веб-студії? Вас питають: «Для чого вам потрібен сайт?» Переважна більшість клієнтів відповідає на це питання «Хочу, щоб на сайті було просто зробити покупку», або «Потрібно, щоб через сайт приходили клієнти». Але, як показує досвід, це те ж саме, як прийти в магазин і купити молоток, просто щоб він був.

Купуючи молоток, людина, по суті, купує можливість забивати цвяхи. Для того, щоб забити ці цвяхи, необхідні навички, вміння, і цим потрібно займатися. Сам по собі молоток забитих цвяхів вам не принесе - так само і сайт, якщо ним не займатися, не притягне клієнтів і не поліпшить продажі.

Створення сайту - задоволення недешеве, і ми не можемо допустити, щоб ваш інструмент «лежав на полиці». Сайт повинен працювати. Розглянемо список питань, відповіді на які необхідно дати, щоб зробити працюючий сайт-інструмент:

  1. Які товари та послуги ми будемо продавати або просувати на сайті?
  2. Кому ми будемо продавати? Що це за люди (цільова аудиторія)?
  3. Які цілі та очікування у нас (у клієнта) від аудиторії сайту?
  4. Які можливості та інформацію на сайті ми повинні запропонувати людям, щоб вони віддали свої гроші за наші послуги?
  5. Яким чином ми будемо відстежувати отримання результату за допомогою сайту?

Вам потрібен сучасний, ефективний і швидкий сайт? Подивіться нашу послугу з розробки.

Розробка сайту

Отримавши відповіді на ці питання, можна приступати до створення сайту, який принесе результат і буде працювати як інструмент. Є ряд важливих нюансів, які потрібно врахувати при створенні сайту:

  • Сайт - в першу чергу інформаційний ресурс, який поєднує безліч функцій.
  • Хороший сайт повинен мати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Не потрібно «винаходити велосипед», адже користувач може просто заплутатися в складному меню або багаторівневій карті сайту.
  • На сайті обов'язково представлений розділ «Про компанію», який дозволяє отримати вичерпну інформацію про дане підприємство.
  • Якщо це інтернет-магазин - важливо вказувати актуальні ціни. Також зручно налаштовувати акції, і інформувати клієнтів магазину про акційні пропозиції.

У вас вже є сайт, і ви хочете підвищити його результативність? Напишіть нам, і ми безкоштовно проаналізуємо ваш ресурс.

Безкоштовний аналіз

 

Таким чином, сайт стає робочим інструментом, що дозволяє досягати поставлених цілей, і не залишається просто адресою на візитці.