Прибуткові сайти для вашого бізнесу

Від 1800 $

Попередження

The form #10 does not exist or it is not published.

The form #17 does not exist or it is not published.

Ваш сайт може бути вигідним

Сьогодні сайти - це не тільки іміджева складова компанії, але й інструмент, за допомогою якого ви взаємодієте зі своєю цільовою аудиторією. Ми робимо сайти, які не тільки розповідають про ваш бізнес, а й стають його частиною.
Image
Ви ж казали, що сайт коштує 800 $
Цитати видатних людей

Ми не приховуємо свої ціни, і про всі можливі і передбачувані витрати ви знаєте ще на етапі обговорення вашого проекту. Тобто виключена ситуація, за якої, отримавши сайт, ви дізнаєтесь, що для його оптимізації під SEO потрібно доплатити деяку суму, для налаштування відправки пошти потрібно ще доплатити, а встановлення захисту на сайт вимагає взагалі окремих грошей.

Ми розробляємо сайт з точки зору вигоди для вашого бізнесу, і всі моменти, які можуть стати додатковим джерелом витрат, вже включені у вартість розробки. Детальніше зі списком ви можете ознайомитися в блоці "Що включає в себе пакет послуг" на цій сторінці.

Працюючи з нами, ви наперед знаєте вартість розробки сайту і можете спокійно планувати свій бюджет.

Image
А де взагалі у них контакти?
Цитати видатних людей

Сайт - це в першу чергу інструмент. І ми робимо з кожного сайту універсальний інструмент, який не тільки презентує нашого клієнта, а й вирішує частину його базових завдань.

Ваш новий сайт може:
 •  Детально розповісти користувачеві про ваші послуги;
 •  Направити користувача на форму зворотного зв'язку;
 •  Продати товар і зробити допродаж;
 •  Підписати користувача на розсилку;
 •  І ще багато різних можливостей.

Все залежить від того, які завдання ви ставите перед сайтом. Звичайно, сайт ніколи не замінить собою менеджера або маркетолога, але може значно спростити їм роботу.

Image
Дивно. Нормальна компанія, а сайт у них якось не дуже...
Цитати видатних людей

Навіть ми, розробляючи сайти, іноді допускаємо такі судження, хоча знаємо, що зовнішній вигляд сайту - це зовсім не показник ефективності роботи компанії.

Займаючись бізнесом, ви одночасно контролюєте різні управлінські та операційні аспекти. Частину аспектів ви передаєте іншим людям, яким довіряєте, і з якими у вас укладено договір.

 •  Бухгалтерія - бухгалтеру;
 •  Договори і угоди - юристу;
 •  Сайти - нам.

Нам не вигідно заробляти на вас гроші. Нам вигідно, щоб ви заробляли з нашою допомогою.

Image
Ну і що тепер з ним робити?
Цитати видатних людей

Тут знову розмова про вигоду. Розробка сайту - це лише початок. Для того, щоб приносити результат, ваш сайт повинен розвиватися. Йому доведеться змінюватися, обростати новими сторінками, новими матеріалами, новими функціями і можливостями.

Ми практикуємо:

 •  Поетапний запуск різних частин сайту;
 •  Впровадження багатомовності;
 •  Додавання нових розділів;
 •  Додавання нових функцій;
 •  Налаштування системи підтримки клієнтів;
 •  Додавання функціоналу блогу;
 •  Додавання магазина.

Залежно від поставлених завдань, ваш сайт може стати результатом розвитку вашого бізнесу, або платформою для його розвитку.

ЕТАПИ РОБОТИ

Вважається, що створення сайту - це в основному розробка дизайну і безпосередньо програмування. Однак, це далеко не так. Розробка сайту складається з наступних послідовних етапів:

Постановка цілей і завдань

Основна мета розробки - отримати сайт відповідно вашим запитам, який буде дійсно приносити користь, а не просто сторінку в інтернеті. Для цього необхідно, насамперед, визначити суть завдання і детально обговорити всі нюанси.

Технічне завдання

Щоб виключити найменше непорозуміння між клієнтом і розробником, ми готуємо Технічне завдання, яке додається до договору. Таким чином, ви гарантовано отримуєте саме те, що замовляли.

Прототипування

Прототип дизайну необхідний для створення більш дружнього та зручного інтерфейсу. Створення прототипу завжди відбувається перед початком роботи і являє собою побудову структури майбутнього сайту.

Створення макету дизайну сайту

На початку розробки ми створюємо макет головної сторінки сайту, який передається на затвердження клієнту. Якщо є зауваження від клієнта – ми вносимо правки. І тільки після затвердження макету головної, дизайнери розробляють внутрішні сторінки.

Верстка

Етап верстки включає в себе безпосередньо верстку дизайну, затвердженого клієнтом, і підключення до сайту системи управління (CMS).

Програмування

По закінченню верстки програмісти починають впроваджувати функціонал сайту, відповідно до Технічного завдання.

Наповнення контентом

Наповнення вашого сайту (контент) розробляється індивідуально для вашого проекту, з урахуванням подальшого SEO-просування.

Тестування

На даному етапі з ресурсом працює тестувальник, відстежуючи його функціональність. При виявленні помилок або збоїв в роботі ми вносимо правки.

Захист

Один із завершальних етапів розробки. Коли всі технічні роботи по сайту завершуються, ми налаштовуємо його захист. Даний функціонал гарантує безпеку вашого сайту і захищає від 95% атак.

Здача проекту

Готовий проект передається замовнику, включаючи всі логіни і паролі системи управління.

КОМПЛЕКСНИЙПІДХІД

Наші співробітники розробляють ресурс, який буде цікавий користувачам і пошуковим системам.

Ми опрацьовуємо та реалізуємо саме ту концепцію, яка потрібна конкретному замовнику для конкретного бізнесу на початковому або іншому етапі його розвитку.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

ЯКІСТЬ
НАДІЙНІСТЬ
Прозорість
Масштабованість

Ви отримуєте професійний сайт, налаштований під SEO, і готовий до реклами.

Обов'язкові складові наших сайтів:

 •  Висока швидкість завантаження
 •  Активний захист
 •  Адаптивний дизайн
 •  Продаючі тексти
 •  Легкий і зрозумілий інтерфейс
 •  Зрозуміла адмін панель сайту
 •  Налаштована аналітика

Захист

Встановлення захисту на сайт - це обов'язковий пункт, який входить в послугу розробки сайтів. Зламаний сайт може принести купу незручностей як власнику сайту, так і розробнику. Тому, ми ставимо захист на всі сайти, які розробили.

Резервні копії

Ми додаємо на сайт функціонал створення резервних копій. Власник сайту може на свій розсуд робити резервні копії сайту, і зберігати їх у себе на комп'ютері, або на знімних носіях. Також, за потреби, ми налаштовуємо автоматичне створення резервних копій сайту. При цьому, копія може самостійно записуватися на віддалене сховище, наприклад на Dropbox, або Google Drive клієнта.

Супровід

Супровід сайту в базовому варіанті - це досить бюджетна послуга, яку ми надаємо своїм клієнтам. При цьому ми беремо на себе технічне обслуговування сайту, і в разі поломки, оперативно вносимо потрібні зміни, або розгортаємо резервну копію сайту.

В нашій роботі немає "підводних каменів"

Ми працюємо за договором, і віддаємо результат по чітко складених технічних завданнях. Ви знаєте, що відбувається з вашим сайтом на кожному етапі його розробки.

Ми постійно знаходимося на зв'язку, і якщо у вас є можливість, впроваджуємо вашого менеджера в команду розробників, яка займається вашим проектом.

За ваш проект відповідає менеджер, який завжди може відповісти, на якому етапі зараз робота над проектом.

Розвиток сайту

У вашого сайту будуть наступні переваги в розвитку:

 •  Легко масштабується
 •  Недорогий в обслуговуванні
 •  Велика кількість розробників, які можуть працювати з сайтом
 •  Зручна система управління

Ви не прив'язані до одного конкретного розробника. Ми робимо сайти на популярній системі управління контентом, а це значить, що з нею може працювати велика кількість розробників.

Що включає в себе пакет послуг

Вартість розробки сайту починається від 1800 $ . Нижче ми описуємо, за що саме ми беремо ці гроші.

Розробка

Для того, щоб вибудувати стратегію роботи з вашим сайтом, ми аналізуємо сферу вашого бізнесу і виявляємо ваші конкурентні переваги. Це дозволяє побудувати стратегію, з якою ваш товар (пропозиція, послуга) максимально ефективно вийде на ринок.

Вашим проектом займається окремий менеджер, який відповість на всі запитання, допоможе прийняти рішення і зорієнтує, на якому етапі розробки знаходиться ваш проект.

На етапі дизайну і верстки у вас буде по два кола правок. Це означає, що ми підготували макет, ви внесли свої побажання, ми його переробили, підготували дизайн, ви знову внесли побажання, ми його переробили, і тим самим закінчили розробку дизайну. Після цього ми готуємо фінальні файли, і цей етап закінчено. Так само проходить і процес верстки.

Фактично, ви контролюєте процес розробки сайту на кожному окремому етапі розробки, а це гарантує, що остаточний варіант не стане для вас сюрпризом. Також, від неочікуваних «сюрпризів» рятує підписаний з нами договір.

Пакет включає в себе:

 •  Аналіз товарів і послуг;
 •  Аналіз цільової аудиторії;
 •  Аналіз охоплення і конкурентів;
 •  Розробка стратегії маркетингу;
 •  Визначення підходящої концепції сайту;
 •  Підготовка технічного завдання;
 •  Підписання договору;
 •  Створення структури і прототипу сайту;
 •  Дизайн типових сторінок сайту;
 •  Дизайн листа клієнту;
 •  Підготовка зображень для сайту;
 •  Верстка головної сторінки;
 •  Верстка внутрішніх сторінок;
 •  Розміщення сайту на хостингу.

Контент

У нашому випадку, саме навколо контенту будується розробка сайту. Ми уважно вивчаємо ринок, і після того, як приймемо рішення про те, якою буде маркетингова стратегія, приступаємо до розробки текстів.

Кожна цільова сторінка на вашому сайті стає продаючою. Ми використовуємо ключові слова, за якими ваша сторінка вийде в топ видачі пошукових систем.

Текст на сторінці розташовується так, щоб користувачеві було комфортно його читати. За допомогою дизайну ми поділяємо контент на тематичні блоки, що дозволяє користувачеві візуально відрізняти смислові складові контенту.

Таким чином, ваш сайт фактично веде діалог з користувачем, і повідомляє йому саме ту інформацію, яку він шукав. Для прикладу, перегляньте ту сторінку, на якій перебуваєте. Ми зробили її не для пошукових систем, а для вас. Тут ви знайдете більшість інформації по нашій основної послузі, а при потребі, можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом.

За допомогою контенту ваш сайт буквально «говорить» з клієнтами від вашого імені. А ми робимо так, щоб він говорив грамотно і ефективно.

Пакет включає в себе:

 •  Аналіз бізнесу і конкурентів в мережі;
 •  Аналіз кількості і частотності семантики;
 •  Аналіз цільової аудиторії веб-проекту;
 •  Збір пошукових запитів;
 •  Розробка структури сайту;
 •  Написання продаючого тексту.

Опції

Більше 12 років ми створюємо сайти, тому знаємо всі дрібниці, які будуть важливі саме для вашого сайту. Правильна сторінка подяки, сторінка помилки, лист після відправки форми зворотного зв'язку, і навіть поштова скринька з вашим доменним ім'ям - це не тільки дрібниці, які сформують імідж, а й важелі, які допоможуть підвищити лояльність клієнта, або зробити додатковий продаж.

Ваш сайт починає спілкуватися з вашим клієнтом до того, як менеджер з ним зв'яжеться. Звичайно, ці невеликі опції не зроблять вашу роботу за вас, але можуть значно поліпшити враження від роботи з вашою пропозицією.

Крім іміджевих опцій у нас є і ті, про які бажано не забувати. Подивіться на форми зворотного зв'язку на нашому сайті. У кожній з них ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності та з положеннями про обробку персональних даних. Більш того, при натисканні на відповідні посилання, в новому вікні для вас відкриється сторінка з умовами. При цьому, сторінка з формою у вас теж залишається відкритою в браузері (ніхто не хоче втрачати клієнтів).

Також, напевно, ви звернули увагу на те, що в формі навпроти політики конфіденційності та положення про обробку персональних даних вже стоять галочки. Значить, вам не доведеться робити зайві рухи, і більше шансів, що ви заповните цю форму.

Це все ледь помітні дрібниці, і саме з таких дрібниць складається наша пропозиція.

Пакет включає в себе:

 •  Створення корпоративної пошти;
 •  Верстка системних листів;
 •  Верстка листів з форми зворотного зв'язку;
 •  Налаштування захисту користувальницької і адміністративної частини сайту;
 •  Налаштування повідомлення про файли cookies;
 •  Розробка тексту політики конфіденційності;
 •  Розробка сторінки помилки.

Код

У розробці сайту ми враховуємо велику кількість технічних особливостей. Це пов'язано і з завданнями, які стоять перед кожним окремим проектом, і з трендами в світі сайтів, та із щорічними технічними змінами. Не будемо заглиблюватися в цю тему. Але на деяких питаннях зупинимося.

У нас пішло багато років для того, щоб отримати той досвід, який ми маємо зараз. Ми прекрасно розбираємося в своїй справі, і знаємо, які ще моменти потрібно врахувати при розробці сайту. І знову, це дрібниці, на які не завжди звертають увагу, і від яких залежить ефективність сайту.

Наприклад, реєстрація в сервісах Google - це добре. Підключення до сайту коду збору статистики - просто відмінно. Ми йдемо трохи далі. Ми додаємо на сайт компонент, який автоматично робить карту сайту, і підключаємо цю карту до сервісів Google. Тепер сайт сам «говорить» пошуковій системі, коли на ньому з'являється новий запис.

Пакет включає в себе:

 •  Кросбраузерність;
 •  Адаптивність;
 •  Реєстрація сайту в сервісах Google;
 •  Установка лічильника аналітики;
 •  Підключення капчи;
 •  Налаштування карти сайту;
 •  Додавання карти сайту в сервіси пошукових систем;
 •  Прискорення роботи сайту;
 •  Налаштування файлу robots.txt;
 •  Налаштування файлу .htaccess.

Надійність

Ми включили в пакет деякі опції, які не завжди входять в базову комплектацію сайту. Часом інтеграція цих опцій варта окремих грошей. Ми ж вважаємо їх невід'ємною частиною кожного сайту, який ми розробляємо.

Зокрема, мова йде про захист сайту, регулярне автоматичне створення резервних копій, налаштування різних рівнів доступу до управління сайтом, тощо.

Пакет включає в себе:

 •  Установка комплексного захисту на сайт;
 •  Зручна адміністративна панель;
 •  Налаштування резервного копіювання на сайті.

ВАРТІСТЬ РОЗРОБКИВІД 1800$

Ми пропонуємо комплексний пакет послуг, в який входять ті елементи, які зараз актуальні для кожного сайту. Тому, у нас є мінімальний поріг вартості сайту, і він становить 1800$. Мінімальний термін розробки - 2 місяці.

Остаточна вартість проекту встановлюється після того, як буде визначено обсяг робіт, і ми розумітимемо скільки людино-годин буде витрачено на ваш проект.

Зв'яжіться з нами, і ми обговоримо ваш майбутній сайт.

НАШІРОБОТИ

Пропонуємо ознайомитись із кількома проектами,
які ми реалізували.

Veraphil

Veraphil

Промо-сайт
Skeleton winner

Skeleton winner

Промо-сайт
OSA

OSA

Сайт-портфоліо
Mon Amour

Mon Amour

Інтернет-магазин
Mockup Angels

Mockup Angels

Інтернет-магазин
Aleksandr Savchuk

Aleksandr Savchuk

Персональний сайт

Відгуки

Що про нас говорять наші клієнти

У нас був гарний досвід роботи з WEB Angels з переробки нашого сайту. Вони зробили все якісно за заявлений термін. Ми запустились вчасно з прекрасним результатом. Дякую вам!

Після переробки нашого веб-сайту з WEB Angels, ми змогли збільшити конверсію нашого сайту на 25%. Дякуємо!

Без сумніву, вибір WEB Angels для проектування і розробки нашого веб-сайту був найкращим бізнес-рішенням, за 15 років своєї діяльності.

Часті питання

Є низка питань, які цікавлять більшість наших клієнтів. Ми зробили невелику добірку, яка може бути вам цікава.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, зв'яжіться з нами, і ми оперативно надамо вам відповідь.

Скільки коштує розробка сайту?

Це найперше і найчастіше питання. Насправді, точну відповідь вам ніхто не дасть, тому що все залежить від складності робіт і від кількості людино-годин, які компанія витратить на розробку.

Наприклад, повністю однакові сайти можуть коштувати по різному для двох різних клієнтів за умови, що для першого клієнта ми робимо на кожному етапі по два кола правок, а для другого - по чотири. Сайт виходить той же, але на другого клієнта ми витратили більше людино-годин.

Наша вартість розробки сайту починається від 1800 $.

Напишіть нам!